Anasayfa Atak Mail
GELAYDER’den Minik Öğrencilere Sevindiren Hediyeler
.

Sosyal sorumluluk kapsamında zaman zaman bölgemize katkı sunan ve merkezi İstanbul’da bulunan GELAYDERGelik Ayiçi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ yönetim kurulu üyelerinden bir vefa örneği daha.

Doğup büyüdüğü memleketlerinden uzakta dahi olsa yüreği memleketi için çarpan, beldesini seven, imkânlar ölçeğinde her fırsatta beldesine ve belde insanına katkı sunmaya çalışan vefalı insanların bir araya geldiği GELAYDER’in yönetim kurulu üyeleri okul öncesi eğitimde miniklerin ihtiyaçlarına yine duyarsız kalmadı.

GELAYDER Gelik Ayiçi’nde bulunan anaokulu öğrencilerine kırtasiye, oyuncak ve kışlık giyecek hediye etti.

 

                 

Konuyla ilgili detaylı bilgi alma adına ulaştığımız GELAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Ertaner Karakaş kampanya ile ilgili şu ifadelere yer verdi. "Okul öncesi eğitim ile özgüveni gelişmiş, saygılı, hayata sevgi geleceğe umutla bakan, paylaşmasını bilen bireyler yetiştirilmektedir. Burada eğitime hazırlığın yanı sıra çocuklara hayatta gerekli olan çeşitli yetenek ve beceriler de kazandırılmaktadır. Okul çağına gelen çocuk, eğer okul öncesi eğitim almış ise başarıyı daha kolay yakalanmaktadır. Çocuklarımız en büyük değerlerimiz ve yarınlarımızın güvenceleridir. GELAYDER Yönetim Kurulu olarak bu sorumluluk bilincinden hareketle imkânlar ölçeğinde bugünün çocukları, geleceğimizin teminatı olan miniklerimizin eğitimine ve kişisel gelişimine destek olmaya, katkı sağlama çalıştık. Minicik bedenlerin kocaman yüreğini kazanabilmişsek ne mutlu bize..
 
Buradan yardım kampanyamıza destek olan, minik öğrencilerimizin sevincine bizleri ortak eden, her başlattığımız yardım kampanyasında ilk olarak kapısını çaldığımız ve hiçbir zaman bizi geri çevirmeyen, taleplerimize mislisi ile cevap veren, Bahçelievler Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetim kurulu başkanı Sn.Fatma Çınar hanımefendiye ve onun şahsında bütün yönetim kurulu üyelerine, yine Bahçelievler Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sn.Çınar önderliğinde kampanyamıza destek veren, Bahçelievler Kaymakamlığı, Bahçelievler Belediyesi ve Bahçelievler Harikalar Dünyası Çocuk Yuvasına katkılarından dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyorum. 

Bununla birlikte yardım kolilerini İstanbul’dan Zonguldak’a ulaşımını sağlayan, Metro Turizm Zonguldak yöneticisi Sn. Sinan Kargidan’a, kolilerin okula ulaşımını sağlayan Gelik belediyesi meclis üyesi Sn.Abdullah Eryiğit beyefendi ve Şükran Güroğlu Ocak hanımefendiye emek ve katkılarından dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

 
       
 
Bu organizasyon derneğimizin Sosyal Yardımlaşma Komitesi öncülüğünde ve tüm yönetim kurulu üyelerinin ciddi görev paylaşımı ve ortak çalışmasıyla nihayet bulmuştur. Her biri kıymetli olan yönetim kurulu arkadaşlarıma organizasyondaki emeklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu iş ekip işi ve biz iyi bir ekibiz.” dedi.

Dernek olarak yardım ve hizmetlerin imkânlar ölçeğinde devam edeceğini belirten Karakaş, dernek olarak söz sahibi, güçlü ve beklentilere cevap veren bir sivil toplum örgütü olma yolunda hızla ilerlediklerinin altını çizdi.
 
Derneğin üye sayısının her geçen gün artığını belirten Karakaş güzellikleri birlikte hataya geçirme adına tüm Gelik Ayiçi’lileri üye olmaya ve dernekte aktif görev almaya davet etti. 

Karakaş ayrıca, Zonguldak / Gelik Ayiçi’lilerin yoğun yaşadığı şehir olan Bursa’da kısa bir süre içerisinde şube açılışının yapılacağının müjdesini verdi. 
 
gelikayici.com / Adem Yılmaz
 

 

 
Eklenme Tarihi : 17.11.2017
Okunma Sayısı: 1304
Yapılan Yorumlar(1)
Yorum Yaz / Tüm Yorumlar
Misafir
küçücük yüreklere kocaman sevgiyi sığdıran bu faaliyette emeği geçen herkese minik çocuklarımız ve şahsım adına canı gönülden teşekkür ediyorum
19.11.2017 00:29:50
 
Son İçerikler
ÇATALAĞZI BELEDİYESİ İŞ DÜNYASINA NİTELİKLİ ELEMAN KAZANDIRIYOR
Baba evinde ölü bulunan emekli polis memuru Turgut Karakaş devlet töreni eşlinde toprağa verildi.
Yine kaçak ocak yine facia yine acı son
GELAYDER Derneğinin Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi Muhteşem Bir Şölen Havasında Gerçekleştirildi..
Gelikspor koşar adım Şampiyonluğa!
GELAYDER'den yardım gecesi
Çilalioğlu Ailesinin Acı Günü
GELİK AYİÇİ'LİLER İFTARDA BULUŞTU
Maden Ocağında Göçükte Kalan 2 İşçiyi Kurtarma Çalışmaları Sürüyor
Şahin Ailesinin Acı Günü
GELAYDER Çocukları sevindirmeye devam ediyor.
Özkan Çetinkaya Kalp Krizi Geçirdi
GELAYDER’den Anasınıfı Öğrencilerine Sevindiren Hediyeler
Kaçak Ocakta Göçük
Başkan Ailesinin Acı Günü
Tüm İçerik>>
    
Arama
 
   
Üye Girişi
E-posta Adresiniz
Şifre
Şifremi Unuttum
Üye Olmak İstiyorum
 
İhbar Hattı
 
Köşe Yazıları
Gelik Ayiçi'li Dostlar Beykoz'da Buluştu   Gelik Ayiçi'li Dostlar Beykoz'...
Ertaner KARAKAŞ
Hayat bir nefesle başlar, Nefessizlikle biter..!   Hayat bir nefesle başlar, Nefe...
Kadir ORHAN
Duyurular
ACİL SATILIK EV ARSA VE TAVUKÇ...
14.04.2017
SATILIK ARSA
10.07.2015
ELEMAN ARANIYOR
9.07.2015
İşte Madencilik Faal. Genelge ...
1.08.2011
Kamuayuna Duyurulur... // 25....
19.02.2011
 
Anket
 
Beldemiz için yapılması gerekenler nelerdir?

     
 
Online Sayaç
Aktif Ziyaretçi : 13
Bugün Ziyaretçi : 62
Toplam Ziyaretçi :305768
 
Anasayfaİletişim Site Haritası